نیدو مارکت چه نوع فروشگاهی هست

نیدو مارکت فروشگاهی آنلاین هست که در دو پلتفرم سایت و شبکه های اجتماعی از جمله واتس اپ ، اینستاگرام و تلگرام فعالیت دارد .
حوزه محصولاتی که فروشگاه ما در آن محصولات خود را عرضه میکند : موادغذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، محصولات مراقبت از مو ، عطر و ادکلن و بزودی لوازم جانبی دیجیتالی خواهد بود.

چگونه به نیدو مارکت اعتماد کنم

شما میتوانید در قسمت پایین سایت ، نماد اعتماد ما را مشاهده کنید
همچنین برای دریافت اعتماد بیشتر شما عزیزان ، در اینستاگرام قسمت هایلایت رضایت را اضافه کردیم تا نظرات مشتریان را مشاهده کنید و با خیال راحت بتوانید خرید کنید.

چگونه از نیدو مارکت خرید کنم

شما خوبان میتوانید در سایت با افزودن محصولات به سبد خرید خود و تسویه حساب با درگاه معتبر نکست پی از ما خرید کنید و همچنین میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی ما از جمله واتس اپ ، اینستاگرام ثبت سفارش انجام بدین .
مورد سوم هم شما میتوانید از طریق پیامک با شماره نیدو مارکت هماهنگی و خرید لازم را انجام دهید.
09307165804

از کجا کد رهگیری پستی خود را دریافت کنیم

هنگام ارسال محصولات از طرف شرکت پست برای شما کد رهگیری ارسال می شود تمامی جزئيات سفارش شما در قسمت حساب کاربری و با کلیک بر بخش سفارش ها مشخص هست و همچنین روند ارسال برای شما ایمیل میشود 
توجه : اگر در ایمیل شما نبود قسمت هرزنامه یا spam را چک کنید

از چه راهی میتونم سریع تر ثبت سفارش کنم

خرید از طریق سایت راحت تر و سریع تر انجام و پردازش می شود نکته ای که وجود دارد کاربران حتما برای خرید باید ثبت نام را انجام بدهند

چقدر زمان میبرد تا سفارش بدستم برسد

زمان آماده سازی ، پردازش و بسته بندی سفارشات شما بین 1 الی 3 روز زمان می برد طبق تجاربی که ما از ارسال های پستی داشتیم معمولا سفارشات 5 الی 7 روزه به دست مشتریان میرسند
ممکن است بعضی از سفارشات بدلیل مسافت طولانی کمی تاخیر بخورد.
مشتریانی که در بندرعباس هستند حداکثر 72 ساعت سفارش بدستشان میرسد.

آیا میتوانم سفارشم را مرجوع کنم

بله میتوانید ،شرایط مرجوعی نیدو مارکت بر اساس قوانین های فروشگاه در صورت هرگونه مغایرت در گفته های ما از جمله اصالت محصولات ، تاریخ مصحولات و موارد دیگر با کمال میل پذیرفته میشود.

آیا امکان همکاری بصورت عمده با نیدو مارکت را داریم

بله شما میتوانید همکاری داشته باشید 
جهت ارتباط به واتس اپ پیام بدهید و درخواست همکاری عمده را ذکر کنید.
09307165804